Tim Pahor – mladinski državni prvak v judu 2017

V nedeljo  5.3.2017 je bilo v Kopru mladinsko državno prvenstvo v judu. Na tekmovanju je nastopilo 109  judoistov iz triindvajsetih slovenskih klubov.
Judoisti društva Partizan Jesenice so imeli na tekmovanju le enega predstavnika, ki je hkrati tudi branil lanskoletni naslov državnega prvaka v kategoriji do 60 kg.

Dvojec Miha Kavčič – trener in tekmovalec Tim Pahor v kategoriji do 60 kg sta izbrala zelo dobro taktiko in pripravo na tekmovanje, ki je ponovno prinesel državnega prvaka na Jesenice.

Tim PAHOR

je bil v prvem kolu prost, v polfinalu je premagal predstavnika iz JK Branik – Broker (Lemež Nik) in v finalu še tekmovalca iz JK Šiške (Urh Klobčič), ter tako obranil lanskoletni naslov državnega prvaka. Potek borb na tem naslovu